Екзотични Животни
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Ужилване от Heterometrus scaber

Go down 
АвторСъобщение
Г.Янков
Admin
Г.Янков


Брой мнения : 15
Join date : 26.10.2009
Местожителство : България

Ужилване от Heterometrus scaber Empty
ПисанеЗаглавие: Ужилване от Heterometrus scaber   Ужилване от Heterometrus scaber EmptyЧет Окт 29, 2009 7:06 pm

Петък вечер към 7-8 часа давах на малките скорпиончета да ядат, бутнах едното да го ядосам малко ,то е около 2 см тяло и взе че ме ужили 3-4 пъти , но нищо не стана ..... После усетих ,че пръста ми се поду (не обърнах особено внимание - помислих ,че е от оса или комар нещо) и почна да ме сърби вратът (но не обърнах внимание пак) ,но нещо почна да ми дразни в устата ,помислих че афта Smiley но не беше, бузата ми и ухото ми се надуха (получих отток) . И си викам, дай да видя да нямам пъпки нещо на корема и гърдите (целият бях в пъпки)
.... както и да е отидох в болница 22.30 сложиха ме на система с "Глюкоза" Smiley за 2 часа и 12.30 си легнах и на сутрината към 6.30 ми нямаше нищо , но не ме пуснаха .... чак понеделник на обяд ме пуснаха умрях си там Wink
Върнете се в началото Go down
 
Ужилване от Heterometrus scaber
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Ужилване от Mesobuthus gibbosus
» Ужилване от Euscorpius hadzii

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Екзотични Животни :: Членестоноги (Arthropoda) :: Скорпиони (Scorpiones) :: Ужилвания-
Идете на: